Kontakt os

Har du spørgsmål eller kommentarer, så er du velkommen til at kontakte os.

Biogen (Denmark) A/S

Stationsparken 37
DK-2600 Glostrup
Denmark
Se på kort

 

Telefon: +45 77 41 57 57
E-Mail: ms@biogen.com

Kristian Jansen

Produktchef

Tel.: +45 77 41 57 67

E-Mail: kristian.jansen@biogen.com

Antonette Nilsson

Salgs & Marketingkoordinator

Tel.: +45 77 41 57 28

E-Mail: antonette.nilsson@biogen.com

Christian Wichmann

Medicinsk direktør

Tel.: +45 26 74 18 56

E-Mail: christian.wichmann@biogen.com

Louise Hammerich

Kommerciel direktør

Tel.: +45 77 41 57 89

E-Mail: Louise.Hammerich@biogen.com

Mads Heymann

Key Account Manager Neurology

Tel.: +45 21 17 70 41

E-Mail: mads.heymann@biogen.com

Tor Espen Thorvaldsen

Medicinsk Rådgiver

Tel.: +47 23 40 0143

E-Mail: torespen.thorvaldsen@biogen.com

Birte-Marie Agular

Medicinsk rådgiver

Tel.: +45 20 80 06 42

E-Mail: birte.agular@biogen.com

Book et møde med en konsulent

Jeg vil gerne kontaktes for et møde
Bekræft, at du ikke er en robot.

Sidst opdateret 24. april 2021
Biogen-128802